Home
15727
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15727,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
dsps
Nasz Dom Seniora jest bardzo dobrze przystosowany do opieki nad osobami starszymi, schorowanymi, a także nie mającymi już sił by zadbać o siebie. Dysponujemy udogodnieniami dla osób starszych: nowoczesną windą, przemyślanymi rozwiązaniami ułatwiającymi poruszanie się po obiekcie. Dla osób całkowicie niezdolnych do samodzielnego poruszania się i stale leżących posiadamy łóżka sterowane elektrycznie, wyposażone w materace przeciwodleżynowe.   Nasi pensjonariusze mają zapewnioną nie tylko całodobową opiekę personelu, ale także uczestniczą w różnorodnych zajęciach, które pozwalają im zachować dotychczasową sprawność bądź hamować postęp jej utraty. To, co wyróżnia nas, to bardzo dobra lokalizacja, z jednej strony to łatwy dojazd, a z drugiej gwarantujemy spokój i ciszę pod pięknymi drzewami sosnowymi. Dom Seniora położony jest na dużej ogrodzonej działce z ogrodem, co umożliwia mieszkańcom spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Sąsiedztwo lasu sprawia też, że czyste powietrze zapewnia komfortowy wypoczynek.
Dom Seniora Pod Sosnami nieustannie żyje życiem swoich pensjonariuszy, oferując im kompleksową opiekę oraz szereg niezapomnianych atrakcji. Bardzo zależy nam na utrzymaniu jak najdłuższej aktywności naszych pensjonariuszy. Atrakcyjne i koordynowane poprzez terapię formy spędzania czasu wolnego pozwalają naszym mieszkańcom czuć się akceptowanym i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Nasz personel więc dokłada wszelkich starań, aby stworzyć pensjonariuszom miłą i rodzinną atmosferę. Marzeniem naszym jest to, żeby każdy czuł się u nas jak we własnym domu.
Dom Seniora Pod Sosnami posiada zezwolenie Wojewody Pomorskiego – decyzja nr 09/2008

Skontaktuj się z nami